1-Day Acuvue Moist for Astigmatism 30 ks

Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 ks

Cena - 599,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky / Torické čočky

Značka čoček: Acuvue

Dioptrie: -9.00 do +4.00 D

Cilindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Zakřivení (BC): 8.5

Průměr (DIA): 14.5

Jednodenní torické kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism (v balení po 30 kusech) od společnosti Johnson&Johnson jsou ideální volbou pro osoby s aktivním životním stylem, které trpí astigmatismem. Speciální technologie Blink Stabilized poskytuje jasné a ostré vidění po celý den.

Tyto velmi kvalitní, jednodenní čočky jsou vyrobeny s použitím technologie LACREON®, inspirované přirozenými slzami. Díky ní je vlhkost uzamčena uvnitř čoček a oči tak zůstávají hydratované po dlouhou dobu. Povrch čoček zůstává hladký, neusazují se na něm mikroskopické nečistoty a při mrkání tak nedochází k podráždění. Zdraví a svěžest očí jsou udržovány díky vysoké propustnosti kyslíku.

Kontaktní čočka má 4 zóny stability, takže se čočka nehýbe a neotáčí se v oku. Stabilní usazení je obzvláště důležité pro torické čočky, které musí na očích přesně a těsně sedět za účelem dokonalé korekce nerovnoměrného zakřivení oční rohovky, způsobené astigmatismem. Mezi další užitečné vlastnosti čoček Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism patří UV filtr a jemné manipulační zabarvení.