Acuvue 1-Day Define 30 ks

Acuvue 1-Day Define 30 ks

Cena - 599,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky / Barevné čočky

Značka čoček: Acuvue

Dioptrie: -9.00 do +1.00 D

Barva: Natural Shimmer, Natural Sparkle

Zakřivení (BC): 8.5

Průměr (DIA): 14.2

Jednodenní čočky 1-Day Acuvue Define (v balení po 30 kusech) od společnosti Johnson&Johnson představují originální barevné čočky, zvýrazňující přirozenou barvu a krásu Vašich očí. Získáte jasné a zářivé oči a s hlubokým pohledem, čímž dosáhnete naprosto jedinečného vzhledu. Stejně jako ostatní čočky od tohoto výrobce poskytují úlevu po celou dobu užití díky vysokému stupni hydratace a odolnosti proti UVA (84%) a UVB (98%).

Vlastnosti čoček Acuvue Define jsou způsobeny použitím technologie Beauty Wrapped in Comfort. V naší nabídce si můžete vybrat ze dvou typů. Čočky Acuvue Define Natural Sparkle jsou vhodné spíše pro oči se světlejší barvou duhovek. Dodají světelný, rozjasňující efekt. Čočky Acuvue Define Natural Shimmer skvěle poslouží osobám s tmavšíma očima. Získáte s nimi výrazněji definovaný okraj duhovek i více definovanou přirozenou barvu očí. Své okolí oslníte krásným, hlubokým pohledem.

Barevné kontaktní čočky Acuvue Define pro jednodenní použití slouží kromě kosmetického efektu také ke korekci vad zraku. Pro správný výběr čoček doporučujeme požádat očního lékaře či optometristu o vyšetření očí a vystavení předpisu. Oční specialista by Vám měl také odpovědět jakékoliv dotazy ohledně barevných čoček.