Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism 30 ks

Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism 30 ks

Cena - 699,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky / Torické čočky

Značka čoček: Acuvue

Dioptrie: -9.00 do +4.00 D

Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Zakřivení (BC): 8.5

Průměr (DIA): 14.3

Jednodenní kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism od společnosti Johnson & Johnson jsou torické silikon-hydrogelové čočky vhodné ke korekci astigmatismu. Nabízí vysoký komfort nošení a patentovanou technologii HydraLuxe, která minimalizuje symptomy únavy očí a jejich dehydrataci.

Vlastnosti kontaktních čoček Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism

Patentovaná a inovativní technologie HydraLuxe dodává do kontaktních čoček molekuly, které jsou fyziologicky identické z s lidskými slzami. Tyto molekuly napomáhají funkci slzného filmu. Jejich působením jsou čočky velmi pohodlné. V silikon-hydrogelovém materiálu je obsažena zvlhčující látka, a proto je hydratace efektivnější než u kontaktních čoček, které ji obsahují pouze na povrchu.

Povrch čoček Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism je velmi jemný a skvěle po něm kloužou oční víčka. Nedochází ke tření a nošení je pak velmi příjemné a pohodlné. Jednoduchou manipulaci s čočkami zajišťuje jejich světle modré zabarvení. Je tak velmi pohodlná i pro začínající nositele kontaktních čoček.

Kontaktní čočky Acuvue Oasys 1-Day for Astigmatism obsahují UV filtr, který blokuje působení až 90% UVA záření a bezmála 99% UVB záření. Díky UV filtru je ochráněna rohovka vašich očí před nežádoucími účinky ultrafialového záření. Avšak čočky neposkytují ochranu zbytku oka, protože jej nezakrývají celé. Proto doporučujeme kombinovat čočky s kvalitními slunečními brýlemi.