Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks

Cena - 649,00 Kč

Kategorie: Čtrnáctidenní čočky / Torické čočky

Značka čoček: Acuvue

Dioptrie: -9.00 do +6.00 D

Cylindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25, -2.75

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.5

Pokud trpíte astigmatismem, a vaše stávající kontaktní čočky způsobují neostré vidění, kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism jsou to pravé pro vás. Kontaktní čočky obsahují nejnovější technologii Blink Stabilized, díky které zajišťují stabilní uchycení čočky v oku a ostré vidění i pro velmi aktivní osoby.

Jsou nejnovější generací kontaktních čoček Acuvue Oasys firmy Johnson&Johnson vyrobených ze silikono-hydrogelového materiálu (Senofilcon A) a také je zde využita moderní technologie Hydraclear Plus. V kontaktních čočkách je obsažena speciální zvlhčující složka Hydraclear, která zaručuje očím komfort po celý den.

Popis kontaktních čoček Acuvue Oasys for Astigmatism

Technologie Hydraclear Plus zajišťuje, že čočky mají velmi hladký povrch, lepší smáčivost a propustnost pro kyslík než standardní kontaktní čočky. Pro oči to znamená větší komfort a menší vysoušení povrchu čočky v důsledku mnohahodinového sedění před počítačem, cestování letadlem, nebo pobytu v klimatizovaných prostorách.

Silikon-hydrogelový materiál, ze kterého jsou kontaktní čočky vyrobeny, zajišťují 98% propustnost kyslíku přes čočku k oku, díky čemuž nedochází k odkysličování očí. UV záření může být velmi škodlivé pro Vaše oči. Kontaktní čočky Acuvue Oasys zabraňují průniku UVA záření z 96% a záření UVB až z 99% a díky tomu zajišťují ochranu vašich očí před škodlivými vlivy Slunce.

Kontaktní čočky jsou doporučované osobám trpícím astigmatismem. Jejich používání je velmi jednoduché z důvodu lehkého modrého zabarvení jejich povrchu, díky čemuž jsou snadno viditelné i v pouzdře s roztokem, také je snadno najdete na zemi v případě že Vám náhodou upadnou. Tyto čočky můžete nosit buď týden v kuse bez vyjímání z oka, nebo pouze na den po čtrnáct dní.

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Oasys for Astigmatism?

Pro všechny, kteří trpí astigmatismem a hledají čočky, které by byly v oku stabilní a nehýbaly se. Pro osoby, které žijí velmi aktivním životem, pro které je důležité ostré vidění a pohodlné nošení čoček. Kontaktní čočky se také dokonale hodí pro osoby, které tráví dlouhé hodiny před počítačem, pracují v klimatizovaných prostorách nebo často cestují autem či vlakem.

Kontaktní čočky jsou dostupné v balení po šesti kusech, jak pro osoby trpící dalekozrakostí (verze bez přítomnosti technologie Blink Stabilized), tak pro osoby trpící krátkozrakostí.