1-Day Acuvue Trueye 30 ks

Acuvue 1-Day Trueye 30 ks

Cena - 529,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky

Značka čoček: Acuvue

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.5 a 9.0

Průměr (DIA): 14.2

Měkké kontaktní čočky 1-Day Acuvue Trueye vyrobené ze silikonovo hydrogelového materiálu, který poskytuje Vašim očím 98% kyslíku a umožňuje jim volně dýchat. U čoček je také použito speciální technologie Hydraclear. Na čočkách se nachází zvýšené množství zvlhčujícího prostředku a díky tomu jsou čočky výjimečně hladké a dokonale hydratované. Propouštějí k oku více kyslíku než tradiční jednorázové čočky, u kterých není použito technologie Hydraclear. Na čočkách se nezachytávají usazeniny, díky čemu jsou oči během celodenního nošení stále odpovídajícím způsobem navlhčené.

Popis čoček Acuvue 1-Day Trueye

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Trueye také chrání Vaše oči před škodlivým UV zářením. Blokují 96% UVA a 99% UVB záření. Oko překryté čočkou je chráněno ve velmi vysoké míře před škodlivými účinky slunce. Jemné, modré zabarvení čočky usnadňuje jejich nalezení v blistru s roztokem, a označení "123" pomáhá k jejich správnému nasazení.

Pro koho Acuvue 1-Day Trueye?

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Trueye jsou určeny pro lidi s krátko- a dalekozrakostí, kteří preferují komfort při celodenním nošení čoček a pohodlí jejich používání. Čočky nevyžadují čištění; nemusíte mít speciální pouzdro na čočky. Jsou zvláště vhodné pro lidi, kteří často cestují letadlem a nemají možnost čistit čočky (např. nemohou převážet roztok na péči o čočky).

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Trueye jsou k dispozici v balení po 10-ti, 30-ti, 90-ti a 180-ti kusech.