Popis kontaktních čoček Acuvue

Kontaktní čočky Acuvue jsou vhodné pro každodenní nošení i pro ty, co střídají nošení dioptrických brýlí s kontaktními čočkami. Na trhu najdete velký výběr těchto kontaktních čoček (jednodenní kontaktní čočky, čtrnáctidenní kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky, tórické kontaktní čočky).
Jste-li nováčkem a tápete ve výběru kontaktních čoček, pak s klidem sáhněte po kontaktních čočkách Acuvue od společnosti Johnson&Johnson. Společnost Johnson&Johnson vznikla před více než 130 lety. Působí v oblasti spotřební, zdravotní i farmaceutické.

Kontaktní čočky Acuvue - typy

 1. Jednodenní kontaktní čočky

  Jak již název napovídá, jde o čočky, které se mohou nosit jeden den. Jedná se o nejjednodušší variantu čoček. Nemusíte se zabývat žádným roztokem, ani sterilizačním pouzdrem na čočky. Jsou ideální do každého počasí a pro každou příležitost. Tyto čočky jsou pro osoby, které mají problém nosit čočky dlouhou dobu nebo mají alergické reakce. Na trhu má v této kategorii společnost Johnson&Johnson Acuvue 1-Day Moist 30 ks, Acuvue 1-Day Trueye 30 ks, Acuvue 1-Day Define 30ks, Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 ks.

 2. Čtrnáctidenní kontaktní čočky

  Čtrnáctidenní kontaktní čočky jsou velmi oblíbené, hlavně pro uživatele, kteří si chtějí na krátkou dobu nechat brýle doma. Například si je mohou aplikovat do očí po dobu dovolené. Po 14 dnech je snadno vyhodíte a je to. Při nošení se nestačí na čočkách usazovat prach a nečistoty. V nabídce jsou Acuvue Oasys 6 ks, Acuvue 2 – 6 ks, Acuvue Advance 6 ks a Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks.

 3. Barevné kontaktní čočky

  Barevné kontaktní čočky může nosit i osoba bez sebemenších očních vad. Přejete si jen na jeden den změnit barvu svých očí? Právě pro vás jsou tu kontaktní čočky Acuvue 1-Day Define 30 ks. Jsou navíc odolné proti UVA a UVB záření a pomáhají vaše oči hydratovat.

 4. Torické kontaktní čočky

  Torické kontaktní čočky jsou pro uživatelé, kteří trpí oční vadou zvanou astigmatismus. O tyto čočky je potřeba pečlivě pečovat. Nosit je ve speciálním roztoku ve sterilním pouzdru. Pokud trpíte touto vadou, objednejte kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist for Astigmatism 30 ks, Acuvue Oasys for Astigmatism 6 ks.