Air Optix Aqua Multifocal 6 ks

Air Optix Aqua Multifocal 6 ks

Cena - 999,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky / Multifokální čočky

Značka čoček: Air Optix

Dioptrie: -10.00 do +6.00 D

Adice: LO (do +1,0), MED (do +2,0), HI (do +2,5)

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.2

Měsíční multifokální kontaktní čočky Air Optix Aqua Multifocal (v balení po 6 kusech) od společnosti Alcon představují nejnovější čočky pro osoby s presbyopií. Perfektně pomáhají při korekci oslabující schopnosti oka rychle zaostřovat na různé vzdálenosti.

Tyto čočky nabízejí možnost kombinovat různé předpisy dioptrií a dosáhnout tak opětovného přesného a ostrého vidění objektů pozorovaných střídavě na dálku a na blízko. Díky technologii Unique Precision Profile mohou oči plynule zaostřovat ze střední do blízké zóny, v níž se například nachází text, který si chce pacient přečíst, a následně do zóny vzdálené.

Pohodlí po celou dobu nošení je zajištěno prostřednictvím unikátního zvlhčujícího systému Aqua, dokonale hydratujícího kontaktní čočku. Až 7krát vyšší stupeň propustnosti kyslíku oproti tradičním čočkám se postará o dlouhodobé zachování zdraví očí. Vlastnosti moderního silikon-hydrogelového materiálu, použitého při výrobě těchto měsíčních čoček, zaručují komfort a spokojenost uživatelů.