Air Optix Aqua 6 ks

Air Optix Aqua 6 ks

Cena - 599,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: Air Optix

Dioptrie: -10.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.2

Měsíční kontaktní čočky Air Optix Aqua (v balení po 6 kusech) od společnosti Alcon patří mezi velmi oblíbený typ čoček pro opakované použití. Pohodlné nošení po mnoho hodin je umožněno zvlhčující technologií a také extrémně vysokou propustností kyslíku (až 7x vyšší než klasické kontaktní čočky).

Čočky Air Optix Aqua jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelového materiálu 2. generace. Zvlhčující systém Aqua je udržuje dlouho hydratované, čímž zabraňuje vysušování očí. Jemná, hladká vrstva na povrchu čoček minimalizuje usazování nečistot a umožňuje hladké klouzání očního víčka. Uživatel tak nepociťuje nepříjemné podráždění ani při celodenním nošení. Důkladná, pravidelná péče udrží čočky čisté. Budou tak spolehlivě sloužit po celý měsíc.

Stane-li se, že v kontaktních čočkách občas přespíte, Air Optix Aqua by neměly, vzhledem vysoké propustnosti kyslíku, způsobovat výraznější potíže. O vhodnosti nošení čoček přes noc se však raději poraďte s očním specialistou, který nejlépe posoudí případné následky pro zdraví očí.