Air Optix Colors 2 ks

Air Optix Colors 2 ks

Cena - 649,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky / Barevné čočky

Značka čoček: Air Optix

Dioptrie: -8.00 do +6.00 D

Barva: Honey, Pure Hazel, Gray, Sterling Gray, Green, Gemstone Green, Blue, Brilliant Blue, Brown

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.2

Měsíční barevné kontaktní čočky Air Optix Colors (v balení po 2 kusech) od společnosti Alcon jsou kosmetickým typem čoček, vyznačujícím se vysokou prodyšností kyslíku, jenž přispívá k udržení dlouhodobého zdraví očí. V naší nabídce jsou k dispozici v široké škále odstínů. S jejich pomocí získají Vaše oči krásný výraz a své okolí oslníte rozzářeným pohledem.

Jedinečná barevná technologie 3 v 1 s paprskovitě nanesenou barvou kombinuje 3 individuální barevné kroužky, stupňující hloubku a intenzitu. Vnější tmavší proužek dodá duhovce rovnoměrné ohraničení, čímž podtrhne celkový výraz. Vnitřní světlejší zbarvení okolo zornice přinese požadovaný efekt zvýraznění nové barvy oka.

Kontaktní čočky Air Optix Colors jsou vyrobeny z moderního silikonového hydrogelového materiálu s vysokým obsahem vody a vysokým stupněm propustnosti kyslíku. Speciální úprava povrchu čoček je odolná vůči usazování nečistot, čímž chrání oči proti podráždění. Při nošení bude uživatel pociťovat potřebný komfort i po dlouhé hodiny.