Air Optix Night&Day Aqua 6 ks

Air Optix Night&Day Aqua 6 ks

Cena - 919,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: Air Optix

Dioptrie: -10.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.4, 8.6

Průměr (DIA): 13.8

Měsíční kontaktní čočky Air Optix Night&Day Aqua (v balení po 6 kusech) od společnosti Alcon nabízejí možnost nepřetržitého nošení lidem, kteří vedou náročný životní styl a chtějí využít výhod tohoto režimu na maximum. Nonstop denní i noční použití čoček doporučujeme nejprve zkonzultovat s očním lékařem, který nejlépe zhodnotí vhodnost pro Vaše oči.

Extrémně vysoká propustnost kyslíku (175 Dk/t) je zárukou pocitu pohodlí v jakoukoliv denní či noční dobu. Ať už si chcete dopřát odpolední siestu nebo čočky ponechat v očích i přes noc, nemusíte se po probuzení obávat nepříjemného pocitu podráždění nebo suchých očí. Měsíční čočky Air Optix Night&Day Aqua byly navrženy speciálně za účelem kontinuálního 30ti-denního nošení.

Unikátní zvlhčující systém Aqua Moisture dává čočkám schopnost zachovávat si průběžně vysokou úroveň hydratace. Čočky tak zůstávají vláčné po celý měsíč a poskytují uživateli příjemný pocit pohodlí. Hedvábný povrch skvěle odolává usazování drobných nečistot a zároveň zajišťuje hladké klouzání víčka. Jemné zabarvení a indikátor rub/líc usnadňují manipulaci s čočkami.