Biofinity 6 ks

Biofinity 6 ks

Cena - 599,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: Biofinity

Dioptrie: -12.00 do +8.00 D

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.0

Prvotřídní měsíční kontaktní čočky Biofinity (v balení po 6 kusech) od společnosti CooperVision představují špičku na trhu ve své kategorii. Vysoký obsah vody a současná výjimečně vysoká propustnost kyslíku z nich dělají jedny z nejzdravějších kontaktních čoček. Díky celodennímu komfortu a záruce ostrého vidění jsou oblíbenými čočkami velké řady uživatelů. Jejich vynikající vlastnosti nabízejí možnost nepřetržitého nošení až po 7 dní a 6 nocí.

Silikon-hydrogelový materiál 3. generace zajišťuje bezpečné a zdravé použití. Prostřednictvím inovativní technologie Aquaform® dokáží čočky vázat vysoké procento vody a zároveň propouští dostatek kyslíku pro umožnění komfortního kontinuálního nošení. Čočky zůstávají pružné, hladké a dostatečně hydratované i po několik po sobě jdoucích dní.

Design čoček Biofinity se zaoblenými okraji byl navržen s cílem dopřát uživateli ještě lepší optické vlastnosti a také vytvořit jedinečné kontaktní čočky, odolné proti usazování drobných nečistot. Mírné zabarvení činí manipulaci s nimi snadnou.