Biofinity Toric 3 ks

Biofinity Toric 3 ks

Cena - 499,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky / Torické čočky

Značka čoček: Biofinity

Dioptrie: -10.00 do +8.00 D

Cilindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Zakřivení (BC): 8.7

Průměr (DIA): 14.5

Měsíční torické kontaktní čočky Biofinity Toric (v balení po 3 kusech) od společnosti CooperVision byly speciálně navrženy pro osoby trpící astigmatismem. Precizní design a jedinečné vlastnosti těchto čoček umožňují jejich nepřetržité nošení ve dne i v noci. Maximálně se přizpůsobí životnímu stylu jednotlivých uživatelů.

V kontinuálních čočkách Biofinity Toric se prolínají unikátní charakteristiky klasických, sférických čoček Biofinity s vlastnostmi prvotřídních torických čoček. Revoluční silikon-hydrogelový materiál je skoro z poloviny tvořen vodou, což zaručuje přirozenou vlhkost a trvalý pocit pohodlí. Jemná vrchní vrstvička umožňuje hladké klouzání víčka a rovněž zabraňuje usazování mikroskopických nečistot. K udržení zdraví a svěžesti očí přispívá vysoká propustnost kyslíku, díky níž lze v kontaktních čočkách i přespávat. O kontinuálním nošení se však raději poraďte s očním lékařem, který je nejlépe obeznámen se zdravotním stave Vašich očí.

Pro torické čočky je zásadní vlastností schopnost stabilizace a udržení správné pozice čočky na oku. Toho je u těchto čoček dosaženo prostřednictvím široké stabilizační zóny. Uživatel se tedy může spolehnout na jasné a ostré vidění za všech okolností.