Dailies AquaComfort Plus Multifocal 30 ks

Dailies AquaComfort Plus Multifocal 30 ks

Cena - 749,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky / Multifokální čočky

Značka čoček: Dailies

Dioptrie: -10.00 do +6.00 D

Adice: LO (do +1,25), MED (do +2,0), HI (do +2,5)

Zakřivení (BC): 8.7

Průměr (DIA): 14.0

Jednodenní multifokální kontaktní čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal (v balení po 30 kusech) od společnosti Alcon jsou ideální volbou pro pacienty trpící presbyopií neboli poruchou zaostřování, která nejčastěji postihuje osoby nad 40 let. Tyto čočky jsou perfektní alternativou brýlí na čtení. Díky vysoce kvalitní metodě korekce oční vady již nebudete mít problém s přechodem mezi delší a krátkou vzdáleností.

Precizní vytvarování a profilování čoček, vybavených požadovanými dioptrickými zónami pro různé vzdálenosti, navrací očím jasný a ostrý pohled. V našem e-shopu si můžete vybrat ze široké škály dioptrií, včetně kombinací s různými adicemi. Stačí si obstarat ten správný předpis od Vašeho očního lékaře.

Multifokální čočky Dailies AquaComfort Plus Multifocal přinášejí jedinečnou technologii postupného uvolňování vody při každém mrknutí. Díky vysokému obsahu vody (69%) zůstávají oči hydratované, nedochází k jejich vysušování a podráždění. Nošení čoček je tak velmi pohodlné po dlouhé hodiny.