Dailies Total1 30 ks

Dailies Total1 30 ks

Cena - 879,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky

Značka čoček: Dailies

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.5

Průměr (DIA): 14.1

Dailies Total 1 je jednodenní kontaktní čočky od firmy Alcon - jednoho z největších výrobců na světě. Kontaktní čočky Dailies jsou první a jediné čočky na trhu s hydratačním gradientem. To znamená, že Dailies Total 1 obsahuje až 80% vody, téměř stejně jako na povrchu očí.

Jednodenní kontaktní čočky Dailies Total 1 (v balení po 30 kusech) od společnosti Alcon patří k nejprodávanějším jednorázovým čočkám na trhu. Uživatelé jistě ocení výhody denních čoček jako je vyšší sterilita každého nového páru a také jednoduché používání bez nutnosti pravidelné údržby.

Revoluční čočky s jedinečným hydratačním gradientem postupně při každém mrknutí uvolňují vlhkost ze zvlhčující složky PVA. Povrch čočky je tvořen až z 80% vodou (téměř stejně jako oční povrch), což udržuje oči dostatečně hydratované po celou dobu. Příjemný pocit pohodlí si můžete užívat dokonce až 16 hodin denně. Výjimečně hladká vrchní vrstva čočky snižuje tření s víčkem, čímž zamezuje nepříjemnému podráždění.

K prvotřídní kvalitě a celodennímu komfortu přispívá také vysoká propustnost kyslíku čočkami Dailies Total 1. Oči si díky tomu zachovávají svěžest a zdraví. Jasné, ostré vidění zaručí maximální spokojenost s těmito jednodenními kontaktními čočkami.