FreshLook ColorBlends 2 ks

FreshLook ColorBlends 2 ks

Cena - 449,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky / Barevné čočky

Značka čoček: FreshLook

Dioptrie: -8.00 do +6.00 D

Barva: Amethyst, Blue, Brilliant Blue, Brown, Gray, Sterling Gray, Green, Gemstone Green, Honey, Pure Hazel, True Saphire, Turquoise

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.5

Jedinečné měsíční barevné kontaktní čočky FreshLook ColorBlends (v balení po 2 kusech) od společnosti Alcon (Ciba Vision) ve 12 originálních odstínech vytváří v kombinaci s přirozenou barvou duhovky neopakovatelný efekt. Dokáží překrýt i tmavší barvu očí a přirozeně změnit Váš pohled. Nebojte se experimentovat a oslňte své okolí kompletně novým, úžasným vzhledem.

Měkké barevné čočky jsou tvořeny z více než poloviny vodou, čímž poskytují očím dostatečnou hydrataci. Vysoce komfortní nošení bez podráždění si můžete užívat po dobu 30 kalendářních dní.

Každodenní důkladná péče a ukládání čoček do dezinfekčního roztoku pokaždé, když je nenosíte, přispívá k udržení požadovaných vlastností čoček a k zachování zdravých očí. Díky speciálním přísadám obsahují čočky integrovaný UV filtr 90%, chránící oči před slunečními paprsky. Ke kompletní ochraně proti UV zářením doporučujeme kombinovat s kvalitními slunečními brýlemi.