Popis kontaktních čoček FreshLook

Toužíte po změně barvy očí? Už vás nudí fádní hnědá nebo modrá, to má každý druhý? Dosáhněte proměny pomocí kontaktních barvených čoček. Společnost Alcon přichází na trh s novodobými kontaktními čočkami FreshLook. Jsou vhodné jak pro lidi, trpící nějakou oční vadou, tak pro zdravé lidi, kteří mohou použít nedioptrické barevné čočky.

Kontaktní čočky FreshLook obsahují stejné materiály jako čočky Dailies. Navíc zde byla použita speciální technologie zvaná LightStream. Díky tomu jsou hrany čoček ztenčené, což je pro klienty velmi příjemné. Jedná se o jednodenní kontaktní čočky, které může klient nosit pravidelně nebo jen občas, když si usmyslí, že zrovna dnes chce změnit svou barvu očí.

FreshLook Colors

Tyto kontaktní čočky patří mezi velmi oblíbené. Vaše změna bude značně výrazná, protože tyto čočky poskytují úplnou změnu barvy očí, jak světlých tak tmavých očí. Čočky disponují vysokým obsahem vody, až 55% a taktéž vysokou propustností kyslíku. Díky tomu je zajištěno maximální pohodlí při jejich nošení. Na trhu jsou k dostání tyto barevné provedení: modrá, safírová, fialová, hnědá, zelená, mlhově-šedá. Díky označení strany na čočce FL je jejich aplikace daleko jednodušší.

FreshLook Dimensions

Tyto kontaktní čočky jsou dioptrické. Jsou určené spíše pro světlé oči. Jsou vyrobeny speciální technologií, pro důrazné zvýraznění vašeho pohledu, kterému nikdo neunikne. Jsou opatřeny tmavým lemem, který zdůrazní oko. Jsou k dostání ve 3 barvách, a sice Carribean Aqua, Pacific Blue a Sea Green.

FreshLook One Day

Jedná se o jednodenní kontaktní čočky s dioptriemi, určené osobám, které chtějí nosit čočky příležitostně. Jsou vyrobeny technologií Light Stream, díky které mají kontaktní čočky ztenčené hrany pro pohodlné nošení. K dispozici jsou barvy modrá, šedá, zelená a ořechová.

Dailies FreshLook Illuminate

Tyto jednodenní čočky jsou nedioptrické. Mají za úkol zvýraznit přirozeně vaši barvu očí. Barva bude rozzářená a oči přirozeně zvětšené. FleshLook Illuminate používají zvláštní transluminenční vrstvu, díky které se světlo v oku odráží a dodá tak očím perleťový pohled.

FreshLook ColorBlends

Tyto čočky přirozeně podtrhnou barvu vašich očí. Pomocí technologie 3v1 zaručí přirozenou intenzitu pohledu. Navíc chrání vaše oko od UV záření. Jejich obsah vody je 55%. Vyrobeny jsou z materiálu phemfilcon A. Jsou určeny především klientům, kteří touží opravdu po nápadné změně.