Popis jednodenních čoček

Nosíte brýle, ale rádi byste si od nich na chvíli odpočinuli? Právě pro vás jsou určeny jednodenní kontaktní čočky. Velkou výhodu mají, že se o ně nemusíte vůbec starat. Nemusíte řešit žádná pouzdra ani roztoky pro uchování čoček. Ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale i peníze. Prostě je ráno nasadíte a večer vyhodíte snadno do koše.

Jednodenní kontaktní čočky jsou tou nejjednodušší volbou, jak bezstarostně nosit kontaktní čočky. Ráno nasadíte a večer vyhodíte. Ideální jsou pro zimní i letní sporty. Máte-li potíže spojené s nošením kontaktních čoček s delší plánovanou výměnou, jsou pro Vás jednodenní kontaktní čočky to pravé. V naší nabídce najdete jednodenní čočky za skvělé ceny v baleních po 30 čoček.

Pro koho jsou ideální jednodenní kontaktní čočky?

Jednodenní kontaktní čočky jsou jednorázové a určeny pro každodenní nošení. Nemusí je nosit pouze klienti, kteří si chtějí na nějaký čas odpočinout od brýlí. Ale jsou vhodné také pro osoby, které je chtějí nosit pouze příležitostně. Například při sportovních aktivitách, při plavání, na diskotékách apod. Jednodenní kontaktní čočky jsou také doporučovány osobám, které trpí alergiemi na látky, které se nachází ve speciálních roztocích na udržování kontaktních čoček.

Výhody jednodenních kontaktních čoček

Vzhledem k tomu, že se jednodenní čočky večer hned vyhodí do koše, nestíhají se na nich usadit přes den bílkoviny, které mohou způsobovat infekce oka. Výborně propouští kyslík, protože jsou vyrobeny z hydrogelu a klienti nepociťují při nošení pocit suchých očí. Nakonec velkou výhodou je, že o ně uživatel nemusí nijak pečovat a jsou hypoalergenní.

Typy jednodenních kontaktních čoček

Acuvue Oasys 1-Day s Hydraluxem

Výrobce těchto jednodenních čoček je Johnson&Johnson. Jsou opatřeny technologií HydraLuxe™. Díky molekulám, připomínající slzný film udržují oko stále přirozeně vlhké a přilnavost oka zaručí látka zvaná mucin. Mají vysokou UV ochranu.

FitView Vitamine Daily

Jedná se o sférické čočky, které jsou určeny pro uživatele, trpící dalekozrakostí a krátkozrakostí. Jsou vyrobeny z materiálu Etafilcon A, který obsahuje velké množství vody. Tyto kontaktní čočky jsou obohaceny o velké množství vitaminů, které slouží ke správné funkci očí. Obsahují vitaminy E, B6, B16 a hydratační složku MPC. Vitaminy skupiny B zintenzivňují kvalitu vidění. Vitamin E má antioxidační účinky, chrání oko před škodlivinami.

DAILIES TOTAL 1

Tyto jednodenní kontaktní čočky jsou vyráběny společností ALCON. Jako jediné čočky na světe mají systém postupného stupně hydratace. Vnější oblast kontaktní čočky obsahuje 33% vody a vnitřní až 80% vody. Další část, která je v přímém kontaktu s rohovkou, obsahuje až 100% hydratace. Snadno se klientům nasazují, díky viditelnému zbarvení.

Acuvue 1-Day Moist

Výrobce těchto jednodenních čoček je Johnson&Johnson. Jsou vyrobeny technologií LACERON s vazbou na PVP, což je složka, zadržující vodu. Mají vysokou UVA a UVB ochranu.