Proclear 1 day 30 ks

Proclear 1 day 30 ks

Cena - 399,00 Kč

Kategorie: Jednodenní čočky

Značka čoček: Proclear

Dioptrie: -12.00 do +8.00 D

Zakřivení (BC): 8.7

Průměr (DIA): 14.2

Jednodenní kontaktní čočky Proclear 1 Day (v balení po 30 kusech) od společnosti CooperVision představují vysoce kvalitní čočky pro jednorázové použití. Jsou ideální alternativou dioptrických brýlí. Při nošení poskytují maximální pohodlí a pocit svěžesti po dlouhé hodiny. Uživatelé jistě ocení snadné používání bez nutnosti každodenní údržby. Ráno si nasadíte nové, čisté čočky. Na konci dne je pak jednoduše zahodíte.

Molekuly materiálu, použitého na výrobu čoček, váží na povrch velké množství vody. PC technologie poskytuje vysoký stupeň hydratace, čímž brání vysoušení očí. Jemné, šetrné čočky Proclear 1 Day jsou vhodné také pro osoby trpící suchýma očima nebo s očima citlivýma na podráždění.

Design těchto vysoce prodyšných čoček s asférickou konstrukcí zajišťuje volné proudění kyslíku k povrchu očí. Zároveň zaručuje ostré a jasné vidění. Hladký povrch brání usazování nečistot a zaoblené okraje snižují podráždění. Oči zůstávají zdravé a uživatel si může plně užívat všech výhod těchto jednorázových čoček.