Proclear Sphere 6 ks

Proclear Sphere 6 ks

Cena - 449,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: Proclear

Dioptrie: -20.00 do +20.00 D

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.2

Většina kontaktních čoček je pohodlná pro jejich uživatele od prvních chvil jejich aplikace. V případě, že si někdo vybere špatný druh čoček, po několika hodinách se projeví znepokojivé příznaky. Začnete pociťovat, že jsou vaše oči vysušené, svědí a hlavně – obraz vámi viděný je rozmazaný. Kontaktní čočky Proclear Sphere zaručují komfort nošení čoček po celý den, bez podráždění, vysoušení a začervenání očí.

Popis čoček Proclear Sphere

V měsíčních kontaktních čočkách určených pro denní nošení je využita speciální technologie PC. Látka PC, nebo také fosforylcholin je přírodní látka obsažená v buňkách oka. Kontaktní čočka s použitím technologie PC se přizpůsobí tvaru oka, a díky technologii PC začne přitahovat molekuly vody a obklopí se jimi. Na povrchu kontaktní čočky se usadí částečky vody, díky tomu se čočky stanou odolnější proti vysychání. Neshromažďují se na nich nečistoty a usazeniny a navíc, po celý den zůstávají kontaktní čočky čisté.

Proclear Sphere charakterizuje vysoká propustnost vody (62%) a udržují hydrataci oka. Čočky můžete nosit až 12 hodin v kuse bez pocitu suchých očí nebo jejich podráždění.

Pro koho jsou čočky Proclear Sphere?

Kontaktní čočky Proclear Sphere pro krátko- i dalekozraké jsou vyrobeny tak, aby jejich tvar seděl až na 95% rohovek. Jsou velmi elastické a snadno přizpůsobivé ke tvaru oka. Jejich tenká struktura zaručí, že je v oku téměř neucítíte. Lehké modré zbarvení kontaktních čoček zpříjemní jejich nasazování i vyjímání z oka. Protože jsou čočky v porovnání s jinými tenčí, snadno se umisťují v oku.

Kontaktní čočky Proclear Sphere charakterizuje také odolnost proti vysychání. Tudíž nezapříčiní vysychání sliznice oka a jsou vhodné i pro osoby pracující především s počítačem, nebo trávící mnoho času za volantem. Čočky se dokonale hodí rovněž pro osoby, které se často pohybují v uměle klimatizovaných místnostech.

Kontaktní čočky Proclear jsou dostupné v baleních po třech nebo šesti.