Proclear Toric 6 ks

Proclear Toric 6 ks

Cena - 999,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky / Torické čočky

Značka čoček: Proclear

Dioptrie: -8.00 do +6.00 D

Cilindr: -0.75, -1.25, -1.75, -2.25

Zakřivení (BC): 8.8

Průměr (DIA): 14.4

Měsíční torické kontaktní čočky Proclear Toric (v balení po 6 kusech) od společnosti CooperVision představují skvělé řešení pro pacienty trpící astigmatismem či kombinací astigmatismu s krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Čočky pro opakované použití v měsíčním režimu slouží optimálně při dodržování zásad pravidelné, důkladné dezinfekce a ukládání do čerstvého roztoku po každém použití.

Při výrobě čoček použil výrobce látky, přirozeně se vyskytující v buňkách lidského těla. Tím je zaručena velká biologická kompatibilita s povrchem očí. Celodenní hydratace je dosažena prostřednictvím unikátní PC technologie, využívající schopnost hydrofilních molekul uzamknout vlhkost uvnitř čoček. Příjemné a komfortní nošení po celý den si mohou užívat také osoby trpící syndromem suchého oka.

Čočky pro astigmatismus se liší svou konstrukcí od běžných sférických čoček. Proclear Toric dokonale odpovídají požadavku na maximální stabilitu v oku a fixní umístění v centru rohovky. Tím je zajištěno jasné a ostré vidění.