Popis kontaktních čoček Proclear

Kontaktní čočky jsou skvělá pomůcka, hlavně pro lidi, kteří si chtějí na chvíli odpočinout od brýlí. Mezi společnosti, vyrábějící kontaktní čočky, patří také úspěšná společnost Cooper Vision. Díky této společnosti přišla na trh mimo jiné i známá značka Proclear.

Kontaktní čočky Proclear jsou k dostání jako roční, měsíční, jednodenní nebo astigmatické. Jsou vyrobeny tzv. PC technologií, která tvoří speciální látku, vyskytující se v lidských buněčných membránách. Čočky jsou stále zvlhčené a jejich nošení je velmi komfortní, díky těmto unikátním molekulám, které na sebe vážou vodu. Kontaktní čočky Proclear upravují oční vady jako je krátkozrakost, dalekozrakost s odlišnou dioptrií.

Pro koho jsou čočky Proclear určené?

Čočky Proclear splňují vysoké nároky pro široký okruh uživatelů. Jsou vhodné pro osoby, které hledají pohodlí při nošení po celý den. Na trhu jsou k dostání kontaktní čočky Proclear pro dalekozraké, krátkozraké, ale také torické čočky nebo multifokální. Ocení je hlavně osoby, které trpí neustálým pocitem suchých očí.

Varianty kontaktních čoček Proclear

Proclear Sphere

Můžete je také najít pod názvem Switch Comfort. Jedná se o měsíční kontaktní čočky, vyrobené speciální PC technologií. Díky které zůstane čočka a následně povrch oka neustále zvlhčen. Byl zde aplikován materiál fosforylocholin, který disponuje stejnými vlastnostmi jako oční buňky. Jsou velmi odolné proti vysychání oka. Jejich obsah vody činí až 62%, přilnou tak perfektně k oku a jejich nošení je pohodlné.

Proclear Multifocal Toric N

Tyto kontaktní čočky jsou určené pro měsíční nošení, upravují dvě oční vady, jak astigmatismus, tak prebyopsii. Jsou vyrobeny technologií Balanced Progressive od společnosti Cooper Vision. Mají několik zón, které upravují vidění na blízko, na dálku, ale také na střední vzdálenosti. Navíc s těmito kontaktními čočkami budou vaše oči stále zvlhčené. Na trhu je velká škála dioptrií.

Proclear Tailor-Made Toric

Jedná se o roční měkké torické čočky, které můžete nosit denně. Jsou velmi pohodlné a jejich nošení je více jak komfortní, a to díky technologii PC a materiálu Omafilcon A, ze kterého jsou vyrobeny. Hydratace těchto čoček je 62%.

Proclear 1-Day

Tyto čočky můžete najít také pod názvem Aqualite 1 Day. Jsou to jednodenní čočky, vyrobené pomocí technologie PC, z materiálu fosfatidilcholinu, který se nachází přirozeně ve všech buňkách těla. Tyto molekuly na sebe dokážou pojit velké množství vody, díky tomu čočky přirozeně zvlhčují a chrání oko.