PureVision 2 HD 6 ks

PureVision 2 HD 6 ks

Cena - 519,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: PureVision

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.0

V kontakních čočkách PureVision 2 HD je použita technologie High Definition, která minimalizuje halo efekt. Pokud pracujete dlouho před počítačem, nebo často řídíte auto, kontaktní čočky PureVision 2 HD budou pro Vás tou správnou volbou.

Popis kontaktních čoček PureVision 2 HD

Stavba jedněch z nejtenčích čoček dostupných na trhu je inovativní, proto má jejich nošení samá pozitiva – ostrost vidění po celý den je zaručena. Zakulacení okrajů čočky dodává očím plný komfort, protože čočka dokonale padne mezi čočku oka a spojivku.

Speciální technologie ComfortMoist zaručuje zvlhčení oka od okamžiku nasazení čoček, až do konce dne. Čočky charakterizuje vysoká propustnost kyslíku, díky čemuž oči i na konci dne vypadají svěže a zdravě, a také nejsou překrvené.

Pro koho jsou kontaktní čočky PureVision 2 HD?

Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou doporučovány osobám, u kterých je diagnostikována krátko- nebo dalekozrakost. Čočky jsou vyrobené ze silikon-hydrogelového materiálu. Zaručují stabilní a nezkreslené vidění u většiny pacientů s astigmatismem, i při slabém osvětlení. I při náhlých pohybech zůstává obraz stabilní, není rozmazaný a nemlží se. V čočkách je obsažena speciální technologie, která upravuje asferické vidění. Tenká konstrukce čoček zaručuje komfort pro oči. V kontaktních čočkách PureVision 2 HD byla použita lepší konstrukce a větší propustnost kyslíku než v čočkách předešlé generace PureVision.

Kontaktní čočky se nacházejí v blistru s roztokem, který napomáhá snadnější manipulaci s čočkami. Jsou určeny k dennímu nošení, nebo ke kontinuálnímu nošení v průběhu jednoho měsíce. Kontaktní čočky PureVision 2 HD jsou dostupné v balení po třech a šesti kusech, stejně jako kontaktní čočky PureVision 2 HD for Astigmatism.