PureVision 6 ks

PureVision 6 ks

Cena - 459,00 Kč

Kategorie: Měsíční čočky

Značka čoček: PureVision

Dioptrie: -12.00 do +6.00 D

Zakřivení (BC): 8.6

Průměr (DIA): 14.0

Měsíční kontaktní čočky PureVision (v balení po 6 kusech) od společnosti Bausch&Lomb přináší perfektní komfort při trvalém nošení čoček po dobu 30 dní. Představují vysoce prodyšný typ čoček, které poskytují očím více než pětkrát více kyslíku než tradiční čočky (DK/t = 112). Díky tomu je lze nosit až 16 hodin denně a také v nich občas přespat (doporučeno maximálně dvakrát týdně). Flexibilně tak slouží i při náročném životním stylu.

Moderní silikon-hydrogelový materiál je vyroben s použitím technologie AerGel, díky níž jsou oči zásobeny vysokým přísunem kyslíku. Zachovávají si tak svěžest a zdraví. K pocitu vysokého komfortu napomáhá také speciální povrchová úprava Performa, tvořící vláčný, hladký povrch, odolný proti usazování nečistot.

Design čoček zaručuje ostré a jasné vidění za různých světelných podmínek. Jemné zabarvení a drobná, avšak viditelná značka umožňují snadné vkládání a manipulaci. Při dodržování zásad důkladné péče o čistotu měsíčních čoček PureVision budete s jejich službou maximálně spokojeni.