Popis kontaktních čoček Soflens

Kontaktní čočky SofLens vyrábí přední výrobce čoček Bausch&Lomb. Poskytují kvalitní a ostré vidění během celé doby nošení, přesně jak uvádí výrobce. Pomocí materiálu, který byl aplikován při technologickém postupu, se perfektně přizpůsobí tvaru oka. Na kontaktních čočkách SofLens se neusazují nečistoty, jejich čistění je tak více snadnější. I při špatných světelných podmínkách je vidění přes kontaktní čočky perfektní. Garantuje to dokonce výrobce. Díky použitému materiálu, je povrch oka stále zvlhčený a klienti se nemusí trápit pocity suchého oka.

Kontaktní čočky SofLens jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Polymacon, který obsahuje velké množství vody. Tím je jejich nošení velmi pohodlné. Propustnost kyslíku je také vynikající, a to díky tomu, že kontaktní čočky SofLens jsou nejtenčí čočky na světě.

Kontaktní čočky SofLens jsou určeny pro klienty, kteří hledají mezi čočkami ten nejvyšší komfort. Jsou vhodné pro klienty, kteří trpí astigmatismem, vetchozrakostí, krátkozrakostí nebo dalekozrakostí.

Typy kontaktních čoček SofLens

Soflens Daily Disposable

Tyto kontaktní čočky poskytují svým uživatelům komfort při jejich nošení a zároveň dokonalé navlhčení, které poskytují i na konci dne. Asférická optika čočky zaručuje ostré vidění, a to dokonce při špatných světelných podmínkách.

Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism

Jedná se o jednodenní kontaktní čočky určené pro astigmatiky. Jsou vyrobeny z materiálu Hilafilcon B, díky kterému mají vysokou propustnost kyslíku a maximální zvlčení. Jejich velkou výhodou je jednodenní nošení. Ráno pohodlně čočku nasadíte a večer ji vyhodíte do koše.

Soflens 38

Tyto kontaktní čočky jsou určeny pro měsíční nošení. Jsou k dostání ve 3 zakřiveních. Disponují velkou propustností kyslíku a snadno se nasazují na oko. Obsah vody v čočkách SofLens činí 38,6%, jedná se proto o cenově dostupné kontaktní čočky. Jsou vyrobeny z materiálu Polymacon pomocí lisování.

Soflens 59

Jedná se o měkké kontaktní čočky určené pro měsíční používání. Určené jsou pro lidi, trpící krátkozrakostí nebo dalekozrakostí. Jsou vyrobeny z materiálu zvaném Hilafilcon B, který disponuje vysokým stupněm hydratace, až 59%, díky tomu je jejich nošení nadmíru pohodlné. Speciální struktura kontaktních čoček SofLens 59 zajišťuje ostré vidění a zároveň minimální působení mezi čočkou a víčkem při mrkání.